1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Вопрос❓ Перестати ускорятися

Тема в разделе "Жизнь без наркотиков", создана пользователем Maxsega, 15/11/21.

  1. TS
    Maxsega

    Maxsega Не покупай у меня!

    Регистрация:
    6/8/20
    Сообщения:
    6
    Карма:
    37
    Репутация:
    2
    Оценки:
    +4/0/-0
    Доброго Вам ранку/дня/вечора/ночі/тощо.

    Тут би я зказав як мене звати, та ситуація трохи не та.. Тож, допустім звати мене Макс. Мені вже скоро 30, одружений, маю двох красивих діточок, цілком щасливий, є що їсти, є де жити, та за що жити. Працюю. Маю вищу освіту в енергетичному напрямку. Розбираюся в цьому, користуюся цим, навіть і підзаробляю цим (Електрик).

    Голова на місці, вдається навіть, досить вдало нею користуватися. Для повсякденних задач - розуму вистачає, ще й продавати мона було б. Та схоже, не такий я розумний як здавалося б, адже досі юзаю амф.

    Почалося все....

    • Звісно, тут я мушу зказати про травку, бо не раз чув як хтось казав/писав, що з неї все й починається.. Як не як, а травка це шмат з цієї всієї лепти.. Спробував вперше покурити в 2011 (у 18років), не зовсім все було зрозуміло та ефект був сильний. Сподобалося. Особливо здивований був наступного ранку - очікував сильне похмілля (як при алко), а отримав цілком бадьорий ранок. Алкоголь, різко, перейшов на задній план. Курити почав частіше.
    • Дето через пів року почув я про те, що чарівні гриби можна без особих проблем вирощувати дома, а при бажанні і в гуртожитку. Згодом, приловчившись, виростив перші свої гриби. Перший тріп був по усіх "канонах" ретельно готувався, читав інфу, бо знав, що з цим треба бути обережним. Першим тріпом був задоволений. І в режимі травка-гриби спокійно жив собі ще рік-півтора. Вважав, що цього абсолютно достатньо і не вважав за потрібне розширювати список (Бо єслі захотіть попробувати все, то почати потрібно з власного говна). Потихеньку жив собі.
    • Згодом вперше спробував і амф (за компанію, і не тому, що мол піддався, а сам захотів бо то було свято, а до того вже не раз поступали пропозиції попробувати) в далекому 2013, у нас тоді був випускний з коледжа і ми гуртом відправлялися в нічний клуб. До цього я чув бачив так званий фен, але не пробував. Ніч тоді була як вспишка, було все в кращих традиціях наркотиків. Ранком вже стикнувся з першими "уходами". Одногрупник сміявся та заспокоював.
    От після першого разу й почалася перша хвиля активної скорості (одногрупнику давали однокласники які дома там десь варили, тому навіть перебоїв халяви не було). Почалися перші марафони. Було круто, хоч і тоді погуглював про шкоду цього всього і трохи хвилювався за такі забавки.

    Згодом ми отримали дипломи та розбрелися по світу. Свого товаріща, бачив не часто, а як бачив то майже завжди він пригощав. Сам не хотів і боявся шукати. Тож час від часу власштовувалися всеночні забіги протягом дето 3х років. Список новинок не поновлювався (виключенням було марка тіпа лсд - ярче но не гриби).

    Потім, в 2016, через те, що "так совпало" стався у мене тіпа "нервовий взрив" (Чому "тіпа"? Бо я не лікар і до лікаря не звертався щоб уточнити це, але було дуже погано). Взрив цей стався б полюбе, та і фен тоді був теж присутній у крові - допоміг та приукрасив. Списав тоді більшість своїх кучі проблем на фен і це допомогло зненавидіти його достатньо, щоб перестати вживати/кинути. Те, що лишилося збирався викинути, та в останній момент написав знайомий попитати "чи нема нічого?", тож за недорого продав йому.

    Переїхав в інше місце і не вживав більше року, до того був і противником та відмовляв знайомих. Та час нікого не щадить, і згодом по чуть-чуть досить рідко вживав собі та й хоботілся потроху. Потом знову закинув це діло на пару-тройку місяців.

    А потом призвали мене в армію. Служив собі. Навіть не збирався починати, коли, вдруг, в наряді по казармі сержант-черговий підходить і питає чи я буду. Було важко і був постійно зай*обаний тому легко згодився. Тут то й почалася наступна хвиля час-від часу службових марафонів. Було заступаєш в наряд і з тобою цей же сержант. А він ще як тільки прийшов ранком у казарму, зразу питає хто з ним заступає, і якщо бачить мене то зразу питає чи "шото будєм?". Валив потроху. Очкував і валив.

    Дембель. Приїхав додому і зі зміною ситуації/режиму/обстановки закинув це діло. І як оказалося, дето на 6 місяців. І оце відтоді, почалася ця остання волна марафонів. Старався не частити, та потроху, акуратно. Зустрів майбутню жінку, згодом поженилися, перший син, і чимало ще усіляких подій були проведені в цьому далеко не нормальному стані.

    Тепер.
    Від початку цієї/останньої хвилі пройшло около 2х років. А я досі час від часу, але стабільно марафоню. Звісно за цей час трохи "придрочився" до свого недохоббі/звички. Наприклад, вживаю лише перорально (шоб не шморгать, то в салфеточку натарив, замотав і в рот, водою запив), раз в день (частіше ніні бо це ж перегрузка), регулярно, особливо, після прийому чищу зуби, аби вони менше псувалися, тощо.. Купую сам, через закладки. Друзів/товаришів/знайомих з таким же хоббі практично немає (або ми вкрай рідко бачимося).

    Тепер все частіше думаю про те, щому я це роблю, адже дякувати Богу, у мене хороше й щасливе життя, красива взаємнокохана дружина, красиві діти, праця, тощо. У мене є все для того, аби бути щасливим. І я є щасливий. Бо після марафону я продовжую бути щасливим через вище вказані причини. Бентежить, дуже бентежить питання "Чому я такий "сракорозумний" і щасливий насолождуюся життям в режимі х3?". Чому я, дурак, живу це прекрасне (важке та всеодно прекрасне) життя в три рази швидше, як мінімум? Організм ускорено зношується, ускорено старіє, скоро, борони Боже, аукнеться печірка, почки, шлунок, шизка, тощо... Навіщо, я сам це все прискорюю???

    Хоч і розумію, свої ці глупості, та не вистачає клепки закинути це. Єдине, мабуть, за, що тримається ця "лярва"(лярва - енергетична сутність яка тіпа сидить над вухом і шепче всякі гадості, тіпа мол "купи ще", "давай, побуть всемогутнім", "юзай і будь бодрячком") - це, схоже, набута цим же в’ялість. Після чергового марафону відновлюватися стає все важче. А коли й відновився то всеодно, не так все бодрячком, лінь бере гору. Кава й енергетики і близько не допомагають. Схоже, я свій життєвий "стержень" розмінюю на фен.

    Сьогодні теж красавчик. Тиждень вже перериву, майже відновився, думав шо кину і тут хераксь - я лишаюся на тиждень сам дома (дружина в батьків з дітьми, а в мене праця ж) і лярвочка зразу ж "Ти ж купиш? І без зайвого палєва переробиш кучу справ по дому". Морозився, віднікувався, говорив, що я бажаю поіншому, намагався заткнути їй рота... і всеодно ж таки взяв... Це занадто вже.

    Висновки/ітоги:

    • Хочу й мушу зав’язати (хоч канешно "Человек, попробывавший грибы, навсегда останется человеком поборобывавшим грибы"). Любими путями. Якщо дана тема та гугл не допоможуть - звернуся до платного спеціаліста. Хай пояснить мені, дураку, що я роблю не так;
    • Буду ще гуглить та всеодно, напишіть, хто і як полегшує так звані "ухода" бо це ппц уже;
    • Якщо у когось є інформація (чи знає де така є) про те як правильно й ефективно кинути цю справу - поділіться (вам буде плюсик у карму);
    • Підкажіть, дурню, де я звертаю "не туда".

    Дякую. Будьте здорові та щасливі. Бережіть себе та бережи Вас Бог.

    P.S. Про боженку. З початком цієї останньої хвилі марафонів, я відкрив для себе Бога. І це не хтось конкретно, а це той який живе у твоєму серці. Він завжди чує тебе. Чує твої думки, твої звернення та бачить твої справи. Перед страхом смерті, страхом "на кого я покину свою сім’ю" я почав частіше молитися/говорити до його. Часто, навість, чую його голос (боюся це слово "чую голос" та хай буде так) - він може щось підказати, дати відповідь, тощо. Наприклад, питав я нещодавно у його "От я молюся до тебе, щось прошу... а раптом ти у важливий момент відволічешся та не зможеш мені допомогти/спасти?". Він зказав: "Я дивлюся за тобою так же само як і ти дивишся за своїми дітьми". Відповідь вичерпала моє питання.
    Колись давно вже, у молитві перед сном я запропонував йому угоду: "Спасай мене/нас, бережи, допомагай - взамін я тебе славитиму". І від тих пір я вірю йому як собі не вірю, і поки в нас усе "дякувати Богу" буду проповідувати його. Тепер ви знатимете, чому я таки це написав тут. Вірте, говоріть з ним. А там справа кожного.
    Моє звернення/молитва. Звертаюся відразу як тільки мелькнула думка, що він чує, а я хочу щось зказати.
    І мої слова десь такі:

    • подумки читаю "Отче Наш" до слова "Амінь",
    • потім або прошу прощення (бо завжди є за що) або дякую йому (за день, за допомогу, за те, що прощаєш, тощо, тощо...),
    • потім прошу допомоги (благослови на завтряшній/сьогоднішній день та добрі діяння, допоможи у справах, допоможи вберегтися від біди, тощо, тощо...),
    • а потім ще раз дякую (мо ще щось зкажу, запитаю, тощо), бажаю "ДобраНіч" (якщо це перед сном),
    • а лиш потім "Амінь". Бо "Амінь" - іншими словами "Та буде так".
    Говоріть з ним, він же Вас чує, подружіться з ним. Бо він і так завжди намагається вас вберегти (безвозмєздно).
    Просив не раз "Допоможи кинути" - каже, що "Це ти сам мусиш зробити".
    Простить Бог провини наші, так як і ми прощаємо боржників наших.

    Гарного дня.

    [​IMG] Десь так виглядає боженька. Він там.
     
    Последние данные очков репутации:
    superlemonhaze: 1 Очко 15/11/21
    sarcazmitos: 1 Очко 18/9/23
    • Мне нравится Мне нравится x 3
  2. TS
    Maxsega

    Maxsega Не покупай у меня!

    Регистрация:
    6/8/20
    Сообщения:
    6
    Карма:
    37
    Репутация:
    2
    Оценки:
    +4/0/-0
    Забув додати, що майже рік тому, псіханув, зібрав усе-усе що у мене було нажито цим діянням (трава на всю зиму, курильні принадлєжності, сємки і навіть всі записи) в рукавичках протер та зложив у пакет і вивіз викинув його на смітник. А записи спалив. І ось курить досі відчуваю відсутність необхідності це робити, а от "ця" зараза через 2-3 місяці повернулася
     
  3. Pro100 KZ

    Pro100 KZ КИДАЛА Banned

    Регистрация:
    22/10/21
    Сообщения:
    3.716
    Карма:
    263
    Репутация:
    248
    Оценки:
    +5.013/55/-28
    По русски бронирования напиши. Вот посреди совсем не смог вникнуть что ты пытаешься донести)))
     
  4. TS
    Maxsega

    Maxsega Не покупай у меня!

    Регистрация:
    6/8/20
    Сообщения:
    6
    Карма:
    37
    Репутация:
    2
    Оценки:
    +4/0/-0
    Может переводчик удовлетворит ? Извини, так совпало.
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  5. Владос Киевский

    Владос Киевский Darkseid Banned Vip

    Регистрация:
    4/4/21
    Сообщения:
    2.448
    Карма:
    304
    Репутация:
    445
    Оценки:
    +3.901/26/-25
    Як кажуть мудрі євреї: «дякую, Боже, що грошима», так у тебе: «дякую, Боже, що не сіль»… ;)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  6. TS
    Maxsega

    Maxsega Не покупай у меня!

    Регистрация:
    6/8/20
    Сообщения:
    6
    Карма:
    37
    Репутация:
    2
    Оценки:
    +4/0/-0
    Таке-таке )
     
  7. SHOKSA BOYSA

    SHOKSA BOYSA Местный житель

    Регистрация:
    4/10/19
    Сообщения:
    3.123
    Карма:
    334
    Репутация:
    776
    Оценки:
    +4.639/20/-79
    В этом Нада быть уверенным 100 процентов самому ,что продавец не бодяжит,ато и вовсе сольтокает ,просто этого не выкупаешь !!!
     
    • Согласен Согласен x 1
  8. SHOKSA BOYSA

    SHOKSA BOYSA Местный житель

    Регистрация:
    4/10/19
    Сообщения:
    3.123
    Карма:
    334
    Репутация:
    776
    Оценки:
    +4.639/20/-79
    Как говорится,нетэ сунь свой нос туда куда не Нада ,и все будет у тебя прекрасно,лежит вот дохуя у меня так что бегу сразу Валю нет,просто раз и навсегда понял ,что пройдена дорога,для новичка да сложно будет,ну это по началу,спригнутл дальше легче патом вообще пахуюю;-)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  9. Pulp

    Pulp Постоянный

    Регистрация:
    8/11/21
    Сообщения:
    830
    Карма:
    184
    Репутация:
    156
    Оценки:
    +1.020/5/-4
    girl_sm3Написано очень интересно, советы никакие не буду давать, кроме как написать книгу, что то вроде украинского андера, Dovolnaddsdsспасибо что поделился, фарту, дорогой Druzhba2dsd
     
    Последние данные очков репутации:
    Владос Киевский: 1 Очко 15/11/21
    • Мне нравится Мне нравится x 1
    Последнее редактирование: 15/11/21
  10. Физрук007

    Физрук007 Banned Banned

    Регистрация:
    21/10/18
    Сообщения:
    88
    Карма:
    59
    Репутация:
    5
    Оценки:
    +46/7/-10
    Привет на выходах советую курить траву,смягчает выход анфа из крови